KISS cabaret Novi Sad

KISS cabaret je osnovan 1999 god. i jedan je od najpoznatijih i najposećenijih striptiz barova na našim prostorima.
Dočaravamo svet zanosnog striptiza i lepote, i predstavljamo pravo osveženje nočnog provoda. Ovde vas očekuje besprekorna usluga i uvek raspolozeno osoblje spremno da vas usluži. Gosti našeg kluba uživaju u intimnoj atmosferi sa puno pozitivne energije, kako poznate ličnosti tako i anonimne. Ono što je bitno je da klub radi svaki dan, i moći ćete da se provodite do ranih jutarnjih časova sa prelepim devojkama i svojim prijateljima ne misleći na vreme. Sam ambijent kluba KISS-a je izuzetno prijatan svojim enterijerom, profesionalnim ozvučenjem i rasvetom i svojim karakteristikama, bogatom kartom pića,k valitetnom uslugom i naravno specijalnim programom koji krase devojke, a i artisti svojim vestinama.
KISS privlači veliki broj posetilaca koji ostaju do ranih jutarnjih casova. IZNENAĐENJA VAS OČEKUJU! * Ako želite ples samo za Vaše oči ili ples za stolom za vas i vaše prijatelje, KISS je tu da ispuni svaku vašu želju. Takođe ako želite striptizetu na željenu lokaciju, ukoliko su u pitanju klubovi, kafane odnosno javna mesta, učinićemo takože da vaš provod bude nezaboravan! Takođe u KISS-cabaret baru je moguće organizovati i vrele zabave kao što su proslave momačke pa čak i devojačke večeri. Mašta može svašta! ZATO DOBRO DOŠLI NA MESTO NA KOJE ĆETE POŽELETI DA SE VRATITE!!!

o nama

«
»